MÖBLER / Bord / Pelarbord 5097603
nr 509 7603
Pelarbord
1800-tal, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 18 februari 2008
kl 16:57:49
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
500 kr